Miért érezzük úgy, hogy felnőttként már késő valami újat tanulni?
Sokan érezzük úgy egy bizonyos kor felett, hogy az életünk sínre került, és már nincs értelme vagy lehetőségünk új irányokba indulni. Legyen szó egy idegen nyelvről, egy hangszeren való játékról vagy egy teljesen új szakma alapjairól, gyakran a belső hangunk int óvatosságra minket. Azt sulykolja, hogy a tanulás a fiatalok kiváltsága, nekünk pedig be kell […]